Parný krb 1500 3D hĺbka 300mm

- 20%

Rozmer: 1500*300*250mm
Rozmer pre zabudovanie: 1480x280x270mm

Doplnky:
Výrobca: Water vapor fireplace
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: Model:3D1500
EAN: 8586024023215
Dostupnosť: 1ks 31.10.2024
2 165.83 bez DPH
2 599.00 ks
Pôvodná cena 3 248.75, Zľava 20 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Zásobník na vodu: 2,625L

Výkon: 525W

Váha: 30kg

Pripojenie: 230V

Doba horenia 6h - 24h podľa úpravy

 

Výsledkom efektu horenia je suchá para ktorá má v sebe minimum vlhkosti.
V bezprostrednej blízkosti nášho parného krbu nad efektom ohňa môžu byť umiestnené akékoľvek predmety a sucha para ich nezvlhči a nepoškodí.
Nad krb preto môžete umiestniť televízor, obraz alebo čo len chcete bez rizika poškodenia.

Pri objednávke základného modelu cena zahŕňa:

* Diaľkové ovládanie na zapnutie, vypnutie a nastavenie výšky plameňa na 7 úrovní.

* Krb je možné ovládať aj manuálne na krbe, možno ho zapínať a vypínať a nastaviť na 7 výšok plameňa.

* V cene je zahrnutá hadička, cez ktorú si krb po zapnutí plnenia automaticky prečerpá destilovanú vodu do krbu. Po naplnení sa automaticky vypne.

* Parný krb je špeciálne upravený tak, aby imitácia horenia ohňa bola skoro nerozpoznateľná od klasického ohňa.


Platené služby:

* Aróma - Vytvorte si krásnu voňavú atmosféru pomocou 2ks vymeniteľných vôní. Môžete si zapnúť jednu vôňu, alebo druhu vôňu, alebo obe naraz.

* Zvuk ohňa je možný za samostatný poplatok. Po zapnutí krbu sa automaticky ozve zvuk ohňa. Hlasitosť sa dá na krbe manuálne nastaviť.

* Ak si zaplatíte neobmedzené plnenie, bude krb fungovať ako dlho budete chcieť, napr. až 24 hodín. Zospodu krbu alebo zboku krbu bude vyvedená hadička na plnenie v dĺžke 1 - 5 metrov (podľa potreby).  Hadička bude končiť v priestore, kde budete mať odloženú bandasku s destilovanou vodou, napríklad  5-litrovú alebo 10-litrovú (sami si môžete  prispôsobiť objem aj tvar nádoby).  Krb bude nastavený tak, že sa bude automaticky dopĺňať podľa potreby. Vaša úloha bude iba kontrolovať , či v plniacej nádobe je stále dosť vody.

* Ovládanie cez APP je možné za príplatok. To znamená, že krb môžete ovládať z mobilu cez APP a ani nemusíte byť doma. Funkcie zapnutia a vypnutia a nastaviteľná výška plameňa v 7 úrovniach. Niektorým zákazníkom sa nechce čakať na rozbehnutie krbu, čo trvá 2 minúty a chcú ho zapnúť ešte pred príchodom domov, aby po vstupe do bytu či domu parný krb fungoval v plnej prevádzke. Android Google Home, iPhone My Home.

* SMART HOME – inteligentná domácnosť je k dispozícii za príplatok. To znamená, že krb môžete ovládať cez riadiacu jednotku, ktorá musí byť nainštalovaná v byte či dome a ktorá riadi všetko v byte či dome. Máte jeden ovládač pre celý dom. Toto zariadenie nedodávame, náš krb je napojený na byt alebo dom SMART HOME. Funkcie zapnutia a vypnutia a nastaviteľná výška plameňa v 7 úrovniach.

* Farba ohňa za príplatok. Dodávajú sa špeciálne žiarovky a pomocou APP vo Vašom mobilnom telefóne môžete zmeniť farbu ohňa na akúkoľvek. Súčasťou krbu sú pôvodné žiarovky, ku ktorým sa viete kedykoľvek vrátiť a vymeniť si ich. Android Google Home, iPhone My Home.